Salon Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Salon evimizde en azla vakit geçirdiğimiz,gelen misafirlerimizi ağırladığımız evin en geniş içinde en fazla eşya bulunan alanıdır ve çocukların da hedefinde olan bir çok eşya burada bulunmaktadır.Dolayısıyla salonumuzu dekore ederken oldukça dikkatli ve özenli olmalıyız. Salon evin gösteriş alanı olmalıdır.
Ama maalesef dekorasyon konusunda bilinçsizce davranışlar büyük görüntü kirliliklerine sebep olmakta ve istediğimiz sonucu elde edememekteyiz.Eğer yanlış bir tercih yapmışsak bunu düzeltmek maalesef maddi olarak bizi zorlayacaktır.Şimdi salon dekorasyonuyla ilgili en çok yapılan hatalar;SALON DEKORASYONUNDA YAPILAN HATALAR
Nerenin dekorasyonunu yaparsanız yapın karar vermeniz gereken hangi tarzda bir dekorasyon yapmanız gerektiğidir. Bu konuda uzman yada bilgili birinden yardım alabilirsiniz.Örneğin evinizde en çok hangi renkleri ve eşyaları görmek istediğinizi belirleyin ve bunun üzerine dekorasyon fikrinizi oturtun.Sizin istekleriniz dışında kalan fazlalık her eşya gözü daha da yoracak ve kullanılabilir alanı daha da küçültecektir. Ayrıca seçtiğiniz perde, masa, TV ünitesi gibi eşyaların son teknoloji yada en son trend olmasına gerek yok. Kendi ihtiyaç ve zevklerinize uygun olabildiğince sade ve uyumlu renkler kullanmaya gayret edinin.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir