Çocuk Sahibi Olmak İsteyenler Bu Meyveyi Alıyorlar

Bu meyveyi bebeğinin olmasını isteyenler kilolarca almaktadır. Sadece bebek sahibi olmak için değil bir çok rahatsızlığa iyi geliyor. Doğanın bizlere sunduğu enfes bir meyvedir. İçerdiği mineraller ve vitamin sayesinde tam bir şifa deposu olan guava, çocuk sahibi olmak isteyenlerin imdadına yetişiyor.
Tabiatın insanlığa armağanı: Guava
İnsanların çocuk sahibi olmasında şöyle bir etki sağlıyor.İnsanlarda doğurganlığı artıran folat minerali, guava’da oldukça fazladır. Haftada 2 kez tüketmek doğurganlığın artmasına yardımcı olur. Aynı zamanda bu meyve sperm kalitesini olumlu yönden etkiler.Ayrıca sağlıklı olmamızı sağlıyorSağlığımız açısındanC vitamini oranı bir hayli yüksek olan guava, vücudu korurken kanserli hücrelerin oluşumunu engeller. Ve böylece belki vücudunuzda ki bir virüsten dolayı çocuk sahibi olamadığınızda bu durumu çözüme kavuşturur.

Sindirim sağlığı sisteminiz problemliyse guava meyvesini kesinlikle tüketmelisiniz. İçerdiği vitamin ve mineraller sayesinde bağırsakları temizler ve doğru çalışan bir sindirim sistemine sahip olmanızı sağlar.

Göz sağlığı için gerekli olan retinol guavada bulunur. Çocukların görme kalitesini artırmak için guava ideal meyvedir.

Başımızın belası o kilolar… Evet, guava bu konuda da imdadınıza koşuyor.

kaynak:mynet.com

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir